Urządzenie przetestowane i bezpieczneNie można zignorować wpływu urządzeń na efekt wykonywanych prac. Prac takich, jak reperacje dróg, uzupełnianie odcinków zniszczonych w znacznym stopniu. Aby wykonane prace nabrały gwarancji jakości, muszą zostać solidnie i precyzyjnie wykonane. Jak i widoczne użycie materiału o dobrej jakości oraz korzystanie z urządzeń do utrwalania asfaltu po jego wykonaniu. 

Za nim powiem o urządzeniu, najpierw kilka słów o użytym materiale. Materiał to podstawa do rozpoczęcia prac drogowych. Ten o wysokiej jakości, twardy, super - mocny, utrzyma się długo. Nie spłynie wraz z pierwszym, większym deszczem, nie zostanie wypłukany. I nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem ciężkich samochodów.

zageszczarka

Z kolei przejdę do urządzenia wspomagającego prace drogowe. Urządzeniem tym jest zagęszczarka wibracyjna Mikasa 90 kg MVC  F80 H VAS. Narzędzie ma uniwersalną zdolność do prac przy asfalcie, żwirze, piachu oraz kostce. Przy ciężkich pracach na tego rodzaju materiale urządzenie się obsypuje. Drobne kamyki, żwirki, pył zanieczyszcza je. Ale dzięki zamontowanej płycie urządzenie się automatycznie oczyszcza. Nie można ruszyć z pracami bez benzyny. Aby użytkować urządzenie należy zasilić je tym płynem. 

Urządzenie szybkie, niezawodne, przetestowane pod każdym kątem. I zastosowano w nim szereg rozwiązań technologicznych by było użyteczne, a zarazem bezpieczne. Elementem niezawodnym w urządzeniu jest silnik firmy Honda - GX 160, o mocy 4,8 KM. Jego wykonalność to odcinek o długości 25 metrów, w przeciągu zaledwie 1 minuty. 

 

zageszczarki

 

Duet, czyli połączenie wysokiego komfortu pracy oraz jej super - mocnego efektu. Bardziej zwiększona siła wytrzymałości, a zarazem prosty i łatwy w użytkowaniu. Ma sprytne rozwiązania, jak np. zbiornik na wodę, który umożliwia pracę przy asfalcie. 

Na zakończenie wypada stwierdzić, że zagęszczarka płytowa to urządzenie wpływające perfekcyjnie na wykonane prace. Bestseller o wysokiej jakości.